O agencie

Branża finansowo - ubezpieczeniowa to nie tylko instytucje, to także ludzie, którzy dbają o interesy swoich Klientów i pracują na ich zaufanie.

Nazywam się Arkadiusz Kobiela i swoje doświadczenie w branży ubezpieczeniowej PZU SA buduję już od 1999 roku. Od tego czasu nieustannie dbam o bezpieczeństwo i doradczą pomoc dla moich Klientów w zakresie ochrony życia, majątków oraz efektywnego inwestowania. W kontaktach wykazuję się indywidualnym podejściem, nie generalizuję przypadków. Staram się wczuć w sytuację Klienta i polecić mu najdogodniejsze rozwiązania.

Dzięki umiejętności empatii i fachowemu doradztwu znalazłem się w gronie najlepszych agentów i zyskałem sympatię wielu zadowolonych ze współpracy Klientów. Moim priorytetem w pracy jest realizacja marzeń i celów ludzi, którzy powierzają mi swoje sprawy, a mogę to osiągnąć dzięki wytrwałości i zaangażowaniu w to działanie.

Dlaczego warto mi zaufać ?

Ponieważ działam profesjonalnie i skutecznie. Profesjonalizm oznacza dla mnie zbudowanie pozytywnych relacji z Klientem i dbanie o jego interesy jak o własne. Zaufanie jakim zostaje obdarzony zobowiązuje mnie do odpowiedzialności i skuteczności w działaniu, aby nie zawieść tych, którzy na mnie polegają.

Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, zawsze znajdę takie rozwiązanie, które odpowiada potrzebom moich Klientów. Dzięki współpracy z PZU oferuję najkorzystniejsze na rynku warunki zawierania polis. Warto zaufać doświadczeniu.

Dołącz do najlepszych!

Arkadiusz Kobiela

akobiela@agentpzu.pl

+ 48 603 595 866

Własny agent PZU to wygoda, oszczędność czasu i gwarancja skuteczności w powierzonych sprawach.